Head orienteerumishuvilised! Seoses eriolukorraga ei toimu hetkel ühtegi päevakut ega orienteerumisvõistlust.

Saku-Saustinõmme metsa on rajatud rajad, millel on võimalik orienteeruda terve aprilli jooksul. Radadel on võimalik liikuda Teile sobival ajal. Tegemist ei ole tavalise päevakuga vaid püsirajaga.

Enne rajale minekut tasub meelde tuletada Terviseameti soovitused ning kui tunned end kehvasti, siis palun jää koju. Samuti hoidu kontaktist teiste püsirajal viibijatega. Pargi oma  auto teistest autodest eemale. Ära jää pärast lõpetamist kellegagi arutama, et „kuidas läks ja mis oli“.

Asukoht: 59°18'28.3"N 24°43'41.5"E, https://goo.gl/maps/MRT2LH94N2JKyRvV7

Sissesõit Viljandi mnt poolt tehnoülevaatuse juurest mööda Kiviteed.

NB: Tallinna ringteelt ei pääse autoga starti teetööde tõttu.

Parkimine: Pargi stardi lähedal oleva asfalttee servas või lagendikul tee kõrval. Pargi nii, et ei tekiks kontakti teiste metsas viibijatega.

Rajad: avatud kuni 03.05. Kokku on 3 erineva pikkusega rada – 7,5km; 5,2km ja 3,4km. Lisaks on võimalus liikuda ka kõikide punktidega kaardil.

Rajad paiknevad peamiselt ilusamas männimetsas, osaliselt läbivad ka raiesmikke. Pikem rada teeb tiiru ka natuke tihedamas metsas. Kõik rajad on läbitavad kuiva jalaga.

Metsas võib olla jalgratturite singleid, mis ei ole kaardil kajastatud.

Tähised: punktideks on punavalge ohutuslint,  millel on peale kleebitud hõbedased helkurribad pimedas orienteerumiseks. Lintidele on markeriga kirjutatud ka KP tunnusnumber.

Kaardid: prindi kodus vajaminev kaart välja. Võimalusel paneme starti samuti mingi koguse.

Kui tunned, et korraldaja oli näinud vaeva ja teinud Sulle midagi meeldivat, siis korralduslike kulude katteks võib osaleja teha ülekande EE172200221051969241 (Swedbank) MTÜ Spordiklubi LSF Pronoking Team kontole.

Pärast raja läbimist registreeri oma tulemus: saada oma nimi, läbitud rada ja aeg e-kirjaga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Paremaid välja ei selgitata, kuid on võimalus oma sooritust teistega võrrelda. (Mõnepäevaste vahedega uuendame tulemuste faili suvejooks.ee kodulehel).

TULEMUSED

Tagasiside: küsimised, ettepanekud ja kriitika läbi Messengeri Facebookis või e-maili teel (Lauri Tarlap või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Olge tublid ja püsige terved!